piątek, 25 listopada 2011

Kolekcja "Odwrócona" Joanny Horodyńskiej dla Gatta

Kolejna świetna kolekcja, która wpadała mi ostatnio w oko. Świetny klimat i kolorystyka. Szczególnie spodobała mi się plisowana spódniczka, bluzka z metalicznymi rękawami, kominy i szale oraz grungowe legginsy. Najlepiej charakter kolekcji oddają to słowa opisane na stronie Gatty:
 
Inspiracją dla kolekcji Joanna Horodyńska Gatta była moda lat 90., zwiewne i romantyczne lata 70., męski look w kobiecym wydaniu oraz niegrzeczny grunge i mroczny gotyk, połączone ze świetlistym blaskiem połyskujących tkanin. 

 Kolekcja „Odwrócona” to wyjątkowo miękkie, wielowarstwowe T-shirty, męskie koszule o przedłużonym kroju, a także dodatki w postaci futrzanych, pikowanych i ortalionowych kominów oraz długich wielokolorowych szalików i szerokich chust.
Joanna Horodyńska Gatta w jesiennej odsłonie to także supermodne plisowane spódnice i legginsy z ciekawym printem nawiązującym do grunge’owych klimatów.

W pamięci mam poprzednie owoce współprace Joanny z Gatta i jestem pod wrażeniem właśnie tej gdyż jest o wiele dojrzalsza i mniej zachowawcza od pozostałych. Całkowicie trafia w mój gust!

6 komentarzy: